• Peojuhid

  Peojuhid

  Tähekiire peojuhte saab tellida kodusele sünnipäevale, laste mängutuppa, lasteaeda, perekondlikule ja avalikule sündmusele või firmapeole. Peojuhid aitavad läbi viia erinevaid mänge, võistlusi, viktoriine ning teevad näomaalinguid ja juhendavad meisterdamisi.
  Loe edasi
 • Päevajuhid

  Päevajuhid

  Meilt saab tellida päevajuhi firma- või erapeole, suve- või talvepäevadele. Juhime kontserkavasid ja laadapidusid, erinevaid reklaam- ja kaubandusüritusi.
  Loe edasi
 • Näomaalingud

  Näomaalingud

  Näomaalingud muudavad Su peo värvikaks ja lastele on need alati väga meeldinud. Samas võib meie näomaalingute tegija kutsuda ka näiteks täiskasvanute stiilipeole, avalikule üritusele või fotosessioonile.
  Loe edasi
 • UV-maalingud

  UV-maalingud

  UV- maalingud on uv-valguse käes väga efektselt helendavad keha- ning näomaalingud, mis sobivad hästi stiilipidudele ja discodele. Värvid on neoonsed s.t. hästi erksad ning ilma UV-valguseta jätavad tavalise kuid erksama näomaalingu mulje.
  Loe edasi
 • Õhupalliloomad

  Õhupalliloomad

  Piduliste silme all valmivad erinevad loomad ja teised vormid, näiteks peakatted. Nende tegemiseks kasutatakse spetsiaalseid pikki õhupalle. Lihtsama kujundi (näit. mõõga) vormimist saavad proovida ka pidulised ise.
  Loe edasi
 • Glitter tattoo

  Glitter tattoo

  Pilkupüüdev glitter tattoo on kõikide väikeste ja suurte tüdrukute lemmik! Kõigepealt kantakse kehale spetsiaalne liim ning siis kaetakse see värvilise sädelusega. Glitter tatoveering on nahasõbralik, ei vaja erihooldust ning püsib nahal umbes 3-4 päeva. Kiiremini saab eemaldada pestes vee, seebi ja nuustikuga.
  Loe edasi
 • Ilupidu

  Ilupidu

  Unistuste pidu suurtele ja väikestele preilidele. Ilupidu toimub koostöös oma ala spetsialistiga, kelle juhendamisel ja kaasabil pühendatakse külalised ilumaailma saladustesse.
  Loe edasi